Sanal Gerçeklik ve Arttılmış Gerçeklik Nedir ?

VR Fuar Nedir ?

Vr Fuar, hem sanal gerçeklik (VR- Virtual Reality) - Hem Arttrılmış Gerçeklik (AR - Augmented Reality ) teknolojilerini kullanan aynı zamanda Masa Üstü Bilgisayarlarda da kullanılabilen her platform ile fuar alanın içerisine girip tüm ürünleri birebir gerçek modelleri inceleyip, hatta ürünleri istediğiniz gibi dizayn edebileceğiniz bir fuar platformudur.

Vr fuar platforumda kullanılan teknolojiler her kesime uygundur ve tüm platformalardan rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Eğer sıkı bir telefon kullanıcısı iseniz ve teknolojiye merakanız varsa, yada genç kuşaklardan birisi iseniz, sanal gerçeklik platformuzu tam size göre olacaktır ve size bam başka bir dünya sunacaktır.

Eğer teknoloji ile çok aranız yok ama iyi marka bir telefonunuz var ise o zaman sizin mevcut dünyanıza fuar alanını getirerek açılan ışınlanma kapısında fuar içerisine ışınlanıp tüm şirletlerin ürünlerini önünüze serebilirsiniz.

Ben telefon felan anlamam bilgisayarı öğrendim benden de bu kadar diyenler için web sitemizde bulunan fuar sistemi tam size göre olacaktır.

Gördüğünüz üzere tüm platformlardan ulaşıbilen kullanımı kolay ve en yeni teknolojile ile donatılmış fuar alanımız sizler devamlı olarak açık ve gerçek deneyimler ile potansiyel müşterinizi şaşırtmaya hazır.

Sizde müşterilerinizi şaşırtıp ürünlerinizi onların dünyasına ışınlamak yada onları sizin standınıza dünyanın neresinde olursa olsun sizin standınıza ışınlamak isterseniz, VR FUAR uygulamamızda hemen yerinizi alabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş

Bize Ulaşın

Bizimle iletişime geçin...

Başarılı!Mesajınız bize ulaştı. En kısa sürede dönüş yapacağız.
Hata! Bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Ofis Bilgileri

  • Adres: E5 Yanyol, No:65, Denizköşkler Avcılar İSTANBUL
  • Tel: 444 32 54
  • GSM: 505 704 47 87
  • Email: [email protected]

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma - 9:00 - 19:00
  • Cumartesi - 9:00 - 16:00
  • Pazar - Kapalı

Bize Ulaşın

Düşünce ve önerileriniz bizim için değerli.
Lütfen 7/24 mesaj yoluyla ve mesai saatlerinde telefonla bize ulaşarak önerilerinizi bizimle paylaşın.

Bizimle iletişime geçin
Online Kutu Harf Whatsapp